Napivicc.hu
A rendőr kergeti a gyereket az utcán.
- Megszólal a kollégája, miért kergeted azt a gyereket?
- Képzeld, azt mondta,hogy nyaljam ki a seggét.
- És neked olyan sürgős?
- Megszólal a kollégája, miért kergeted azt a gyereket?
- Képzeld, azt mondta,hogy nyaljam ki a seggét.
- És neked olyan sürgős?
|
Vicc beküldve: 2005.07.29. A vicc beküldője: Béla |
|
Minősítsd a viccet!
Köszönjük a minősítést.
|
Ha nekem ilyen fejem lenne, felraknám a villamosra és integetnék utána!
|
Vicc beküldve: 2006.06.19. |
|
Minősítsd a viccet!
Köszönjük a minősítést.
|
Oroszlán: Csináljunk bulit!
Béka: Igen! Lesz buli!
Krokodil: Hozok kaját!
Béka: Yesss! Lesz buli, lesz kaja!
Oroszlán: Hozok piát!
Béka: Micsoda party! Lesz kaja, pia!
Krokodil: Hozok nőket!
Béka: Yes! Lesz buli, kaja, pia és nők!
Oroszlán: Ezt a kis zöld bunkót meg itt hagyjuk.
Béka: És nem jön a krokodil! Yessssss!
Béka: Igen! Lesz buli!
Krokodil: Hozok kaját!
Béka: Yesss! Lesz buli, lesz kaja!
Oroszlán: Hozok piát!
Béka: Micsoda party! Lesz kaja, pia!
Krokodil: Hozok nőket!
Béka: Yes! Lesz buli, kaja, pia és nők!
Oroszlán: Ezt a kis zöld bunkót meg itt hagyjuk.
Béka: És nem jön a krokodil! Yessssss!
|
Vicc beküldve: 2004.08.08. |
|
Minősítsd a viccet!
Köszönjük a minősítést.
|
Gyorshajtót elkap a rendőr, előveszi a jegyzetfüzetet:
- Neve?
- Mastapha Toktolobot Dzleiseshade.
- No, -így a rendőr, míg elteszi a tollat -, aztán nehogy még egyszer gyorshajtáson kapjam!
- Neve?
- Mastapha Toktolobot Dzleiseshade.
- No, -így a rendőr, míg elteszi a tollat -, aztán nehogy még egyszer gyorshajtáson kapjam!
|
Vicc beküldve: 2009.11.17. |
|
Minősítsd a viccet!
Köszönjük a minősítést.
|
Mióta kikapcsolom lefekvés előtt a mobilom, azóta utolérhetetlen vagyok az ágyban.
|
Vicc beküldve: 2011.04.04. |
|
Minősítsd a viccet!
Köszönjük a minősítést.
|
