Napivicc.hu
Két labda a lépcsőházban.
egyik a másiknak:
vigyázz lépcsőőő!!!!
látomtomtomtomtom!!!
egyik a másiknak:
vigyázz lépcsőőő!!!!
látomtomtomtomtom!!!
|
Vicc beküldve: 2008.05.20. |
|
Minősítsd a viccet!
Köszönjük a minősítést.
|
Két barát beszélget:
- Milyen hangszeren tudsz játszani?
- Bármilyenen, kivéve a cimbalmot.
- Hogyhogy?
- Beesnek a húrok közé a kártyalapok.
- Milyen hangszeren tudsz játszani?
- Bármilyenen, kivéve a cimbalmot.
- Hogyhogy?
- Beesnek a húrok közé a kártyalapok.
|
Vicc beküldve: 2008.06.12. |
|
Minősítsd a viccet!
Köszönjük a minősítést.
|
Két török paraszt találkozik a határnál.
- Honnan jöttél komám?
- Isztambul.
- Honnan jöttél komám?
- Isztambul.
|
Vicc beküldve: 2008.06.24. |
|
Minősítsd a viccet!
Köszönjük a minősítést.
|
-Mire vár a buzi a temetőbe??
-??
-a halál faszára..! :D
-??
-a halál faszára..! :D
|
Vicc beküldve: 2012.02.11. A vicc beküldője: gegeri1996 |
|
Minősítsd a viccet!
Köszönjük a minősítést.
|
A gróf egy hetes vadászatra indul a távolabbi erdőkbe. Megbízza a cigány szolgáját, amig távol leszek figyelj a feleségemre, nem közelít e hozzá valaki.A gróf hazaérkezik és kérdezi a szolgát? Történt e valami, láttál e valamit?
Igen uram, Ön allig hogy elment, jött fehér lovon egy fiatalember. Egyenesen a grófné szobájába ment. Az emeliti szobájába úgy láttam be, hogy felmásztam a szemközti fára. És mit láttá? Láttam, hogy a grófné cicijét puszalgatja. Mit láttálmég? Láttam, hogy a bugyit lehúuzva ott is puszilgatja. És mit láttál még. Többet nem láttam, mert elsült a f@szom és le estem a fáról!
Igen uram, Ön allig hogy elment, jött fehér lovon egy fiatalember. Egyenesen a grófné szobájába ment. Az emeliti szobájába úgy láttam be, hogy felmásztam a szemközti fára. És mit láttá? Láttam, hogy a grófné cicijét puszalgatja. Mit láttálmég? Láttam, hogy a bugyit lehúuzva ott is puszilgatja. És mit láttál még. Többet nem láttam, mert elsült a f@szom és le estem a fáról!
|
Vicc beküldve: 2014.11.06. |
|
Minősítsd a viccet!
Köszönjük a minősítést.
|
