A weboldal cookie-kat használ a szolgáltatások minőségének javtására. A weboldal további használatával elfogadom a cookie-k használatát. Megértettem További információk
-=ÖSSZES VICC=- -=ÚJ VICCEK=- Agresszív kismalac Anyós viccek Aranyhal, Jótündér Állatos viccek Chuck Norris tények Cigány viccek Jean viccek Székely viccek Szőke nős viccek Sztorik
Napivicc.hu - Viccek korlátlan mennyiségben.
Csak azért, hogy legyen pár vidám perced.

Ingyenes Napivicc levél mindenkinek.

Amennyiben szeretnél magadnak, barátainak, ismerőseinek néhány vidám percet szerezni minden nap, rendeld meg nekik is az ingyenes Napivicc levelet, melyben minden nap új vicceket postázunk.

Szőkenős viccek, cigány viccek, morbid viccek, Jean viccek, anyós viccek, állatos viccek, székely viccek, rövid viccek, hosszú viccek, vicces versek, humor, móka, kacagás egy helyen!

2026.06.26-án (Péntek) kiküldött viccek
 
Két szőke nő beszélget:
- Maga a műegyetemen végzett?
- Dehogyis az igazin!
Vicc beküldve: 2006.06.07.
Minősítése: 65 szavazat
* * * * 
Minősítsd a viccet!
Nagyon rossz vicc Rossz vicc Közepes vicc Jó vicc Nagyaon jó vicc
Köszönjük a minősítést.
 
 
 
 
Egy nagymama bemegy az iskolába.
- Tanár úr, láthatnám az unokámat?
- Lehetetlen.
- Miért?
- Mert öt perccel ezelőtt engedtem el az Ön temetésére.
Vicc beküldve: 2008.06.03.
Minősítése: 58 szavazat
* * * * o
Minősítsd a viccet!
Nagyon rossz vicc Rossz vicc Közepes vicc Jó vicc Nagyaon jó vicc
Köszönjük a minősítést.
 
 
- Mi a különbség az üzenetrögzítő és az intenzív osztály között?
- ???
- Az intenzíven a sípszó előtt kell beszélni.
Vicc beküldve: 2008.06.24.
Minősítése: 32 szavazat
* * * o
Minősítsd a viccet!
Nagyon rossz vicc Rossz vicc Közepes vicc Jó vicc Nagyaon jó vicc
Köszönjük a minősítést.
 
 
 
 
Három motoros fekszik a kórházban. Az orvos kérdezi tőlük, hogy kerültek ide.
Az első amerikai:
-Ülni Harley Davidson, menni 150, jönni kanyar, puff!
A második egy Japán:
- Ülni Yamaha, menni 200, jönni kanyar, puff!
A harmadik egy Orosz:
- Ülni Verhovina, menni 40, látni elszáguldó Harley-t, látni elszáguldó Yamaha-t, azt hinni állni, leszállni.
Vicc beküldve: 2008.11.05.
Minősítése: 47 szavazat
* * * * 
Minősítsd a viccet!
Nagyon rossz vicc Rossz vicc Közepes vicc Jó vicc Nagyaon jó vicc
Köszönjük a minősítést.
 
Napivicc.hu - Az egyik legnagyobb viccgyűjtemény
Több vicc




Partnerek: www.micropay.hu | www.netrandi.hu | www.ingyenweb.hu | www.videok.hu | www.licit.hu | www.cset.hu | www.gyertyaláng.hu | www.hirlap.com | www.movar.hu | www.webtar.hu

Hirdetés