A weboldal cookie-kat használ a szolgáltatások minőségének javtására. A weboldal további használatával elfogadom a cookie-k használatát. Megértettem További információk
-=ÖSSZES VICC=- -=ÚJ VICCEK=- Agresszív kismalac Anyós viccek Aranyhal, Jótündér Állatos viccek Chuck Norris tények Cigány viccek Jean viccek Székely viccek Szőke nős viccek Sztorik
Napivicc.hu - Viccek korlátlan mennyiségben.
Csak azért, hogy legyen pár vidám perced.

Ingyenes Napivicc levél mindenkinek.

Amennyiben szeretnél magadnak, barátainak, ismerőseinek néhány vidám percet szerezni minden nap, rendeld meg nekik is az ingyenes Napivicc levelet, melyben minden nap új vicceket postázunk.

Szőkenős viccek, cigány viccek, morbid viccek, Jean viccek, anyós viccek, állatos viccek, székely viccek, rövid viccek, hosszú viccek, vicces versek, humor, móka, kacagás egy helyen!

2026.06.28-án (Vasárnap) kiküldött viccek
 
A tanár matematikaórán megkérdi az osztálytól:
- Ki tudná megmondani, hogy ha péntek reggel a buszról leszáll az utasok 5/9-ed része, akkor hány éves vagyok én?
Józsika jelentkezik:
- Tanár bácsi kérem, pontosan negyvenkettő.
- Hogyan számoltad ki Józsika?
- Hát van egy fivérem, huszonegy éves és fele ennyire hülye.
Vicc beküldve: 2007.02.06.
Minősítése: 94 szavazat
* * * o
Minősítsd a viccet!
Nagyon rossz vicc Rossz vicc Közepes vicc Jó vicc Nagyaon jó vicc
Köszönjük a minősítést.
 
 
 
 
Rákosi meglát egy kislányt, amint kiscicákat válogat két csoportra.
- Ez kommunista, ez nem kommunista...
- Hát hogyan különbözteted meg őket? - kérdezi Rákosi.
- Amelyiknek még nem nyílt ki a szeme, az kommunista, amelyiknek már kinyílt, az nem kommunista.
Vicc beküldve: 2008.06.26.
Minősítése: 40 szavazat
* * * * 
Minősítsd a viccet!
Nagyon rossz vicc Rossz vicc Közepes vicc Jó vicc Nagyaon jó vicc
Köszönjük a minősítést.
 
 
Két asszony beszélget. Azt mondja az egyik:
- Az én férjemnek semmi modora nincs. Ahányszor csak beszélek hozzá, mindig ásítozik.
- Talán csak mondani szeretne valamit.
Vicc beküldve: 2007.06.25.
Minősítése: 34 szavazat
* * * * 
Minősítsd a viccet!
Nagyon rossz vicc Rossz vicc Közepes vicc Jó vicc Nagyaon jó vicc
Köszönjük a minősítést.
 
 
 
 
- Mondja Kovács bácsi, maga mit szokott csinálni, ha este nem tud elaludni?
- Én? Elszámolok háromig, és már alszom is.
- Tényleg? Háromig?
- Háromig, de van úgy, hogy fél négyig is.
Vicc beküldve: 2008.11.08.
Minősítése: 41 szavazat
* * * * 
Minősítsd a viccet!
Nagyon rossz vicc Rossz vicc Közepes vicc Jó vicc Nagyaon jó vicc
Köszönjük a minősítést.
 
Napivicc.hu - Az egyik legnagyobb viccgyűjtemény
Több vicc




Partnerek: www.micropay.hu | www.netrandi.hu | www.ingyenweb.hu | www.videok.hu | www.licit.hu | www.cset.hu | www.gyertyaláng.hu | www.hirlap.com | www.movar.hu | www.webtar.hu

Hirdetés