Napivicc.hu - Viccek korlátlan mennyiségben.
Csak azért, hogy legyen pár vidám perced.
Ingyenes Napivicc levél mindenkinek.
Amennyiben szeretnél magadnak, barátainak, ismerőseinek néhány vidám percet szerezni minden nap, rendeld meg nekik is az ingyenes Napivicc levelet, melyben minden nap új vicceket postázunk.
Szőkenős viccek, cigány viccek, morbid viccek, Jean viccek, anyós viccek, állatos viccek, székely viccek, rövid viccek, hosszú viccek, vicces versek, humor, móka, kacagás egy helyen!
Csak azért, hogy legyen pár vidám perced.
Ingyenes Napivicc levél mindenkinek.
Amennyiben szeretnél magadnak, barátainak, ismerőseinek néhány vidám percet szerezni minden nap, rendeld meg nekik is az ingyenes Napivicc levelet, melyben minden nap új vicceket postázunk.
Szőkenős viccek, cigány viccek, morbid viccek, Jean viccek, anyós viccek, állatos viccek, székely viccek, rövid viccek, hosszú viccek, vicces versek, humor, móka, kacagás egy helyen!
2026.06.28-án (Vasárnap) kiküldött viccek
A tanár matematikaórán megkérdi az osztálytól:
- Ki tudná megmondani, hogy ha péntek reggel a buszról leszáll az utasok 5/9-ed része, akkor hány éves vagyok én?
Józsika jelentkezik:
- Tanár bácsi kérem, pontosan negyvenkettő.
- Hogyan számoltad ki Józsika?
- Hát van egy fivérem, huszonegy éves és fele ennyire hülye.
- Ki tudná megmondani, hogy ha péntek reggel a buszról leszáll az utasok 5/9-ed része, akkor hány éves vagyok én?
Józsika jelentkezik:
- Tanár bácsi kérem, pontosan negyvenkettő.
- Hogyan számoltad ki Józsika?
- Hát van egy fivérem, huszonegy éves és fele ennyire hülye.
|
Vicc beküldve: 2007.02.06. |
|
Minősítsd a viccet!
Köszönjük a minősítést.
|
Rákosi meglát egy kislányt, amint kiscicákat válogat két csoportra.
- Ez kommunista, ez nem kommunista...
- Hát hogyan különbözteted meg őket? - kérdezi Rákosi.
- Amelyiknek még nem nyílt ki a szeme, az kommunista, amelyiknek már kinyílt, az nem kommunista.
- Ez kommunista, ez nem kommunista...
- Hát hogyan különbözteted meg őket? - kérdezi Rákosi.
- Amelyiknek még nem nyílt ki a szeme, az kommunista, amelyiknek már kinyílt, az nem kommunista.
|
Vicc beküldve: 2008.06.26. |
|
Minősítsd a viccet!
Köszönjük a minősítést.
|
Két asszony beszélget. Azt mondja az egyik:
- Az én férjemnek semmi modora nincs. Ahányszor csak beszélek hozzá, mindig ásítozik.
- Talán csak mondani szeretne valamit.
- Az én férjemnek semmi modora nincs. Ahányszor csak beszélek hozzá, mindig ásítozik.
- Talán csak mondani szeretne valamit.
|
Vicc beküldve: 2007.06.25. |
|
Minősítsd a viccet!
Köszönjük a minősítést.
|
- Mondja Kovács bácsi, maga mit szokott csinálni, ha este nem tud elaludni?
- Én? Elszámolok háromig, és már alszom is.
- Tényleg? Háromig?
- Háromig, de van úgy, hogy fél négyig is.
- Én? Elszámolok háromig, és már alszom is.
- Tényleg? Háromig?
- Háromig, de van úgy, hogy fél négyig is.
|
Vicc beküldve: 2008.11.08. |
|
Minősítsd a viccet!
Köszönjük a minősítést.
|
